
Секатор обвідний для квітів 190мм GRAD 5021765
160 ₴
- В наявності
- Код: 6900050217653
+380 (67) 565-60-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор обвідний для квітів 190мм GRAD (5021765) влаштований за принципом ножиць, призначений для обрізки молодих пагонів і зрізання квітів. Переваги: ріжуче лезо з високовуглецевої сталі Антиадгезійне покриття леза знижує ймовірність залипання . Торгова марка Grad . Довжина - 190 мм .Маса - 100 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.1 кг |
| Виробник | Sigma |
| Довжина леза | 50 мм |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Форма леза | Пряма |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴


