Сапа садова невеликого розміру, легка, зручна у використанні, призначена для розпушування грунту і видалення бур'яну на невеликих ділянках в саду і городі. Характеристики: Загальна довжина - 48 см; Довжина ріжучої частини - 9,5 см; Довжина держака - 38 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина рукоятки | 38 мм |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Тип інструменту | Сапка |
| Порода дерева | Сосна |
| Ширина робочої частини | 9.5 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Стан | Новий |
| Твердість робочої частини | 90 HRC |
| Застосування | Для сапи |
| Довжина | 480 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| тип | Розпушувачі |
| Матеріал | Сталь + дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴

