
Касета з піддоном для розсади, 36 осередків
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 1042336
Касета для розсади з піддоном (36 осередків) — практичний контейнер із полістиролу, що складається з окремих комірок із дренажними отворами. Ідеально підходить для вирощування та транспортування рослин.
Касета має невеликі квадратні комірки та сумісна з торф’яними таблетками діаметром 30–36 мм. Найкраще підходить для вирощування овочевих культур та однорічних квітів.
Характеристики:
-
Кількість комірок: 36
-
Розмір: 44 × 21 × 4,5 см
-
Матеріал: полістирол
-
Країна виробник: Україна
Переваги:
-
Багаторазове використання
-
Компактне зберігання
-
Можливість розмістити велику кількість рослин на невеликій площі
-
Зручний догляд за розсадою
-
Рівномірний розвиток рослин
-
Захист під час транспортування
-
Дренажні отвори в кожній комірці без гострих країв і задирок, що дозволяє безпечно виймати саджанці без пошкодження кореневої системи
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Касета |
| Виробник | Насіння країни |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 45 мм |
- Ціна: 65 ₴

