
Піддон-лоток для розсади 40×26×8 см
75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 1316
Піддон-лоток для розсади — багаторазова, зручна та практична ємність для вирощування овочевих і квіткових культур.
Виготовлений із міцного, товстого пластику (поліпропілен), не ламається та не тріскається. Завдяки компактним розмірам займає мінімум місця в теплиці, на підвіконні або в домі. Легко транспортується без пошкодження кореневої системи розсади.
Створює оптимальні умови для формування коріння та полегшує догляд за рослинами. Під час висаджування у відкритий ґрунт рослини легко виймаються з лотка.
✅ Переваги:-
Мінімум місця при розміщенні
-
Безпечне транспортування розсади
-
Легке вилучення рослин при пересадці
-
Міцні товсті стінки
-
Пластичний та довговічний матеріал
-
Підходить для багаторазового використання
-
Розмір: 40 × 26 × 8 см
-
Матеріал: поліпропілен
-
Колір: чорний
-
Тип: багаторазовий
-
для зберігання та продажу запчастин
-
як лоток для господарських потреб
-
як підставка для посуду
-
може використовуватись як лоток для тварин
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Піддон розсадний |
| Виробник | Насіння країни |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для розсади |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 80 мм |
- Ціна: 75 ₴
