Будиночок для хом'яка з кокоса з віконцями. Екологічно чисте житло й притулок для вашого вихованця. Крім того, всередині кокоса можна облаштувати туалет для хом'яка. У цьому разі на дно кокоса насипають наповнювач для котячих туалетів. Хом'як швидко звикає до туалету, і догляд за кліткою істотно спрощується. Наповнювач потрібно змінювати за потреби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Насіння країни |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴



