Граблі 5-ти зуби (ABS+TPR) FLORA (5041944) призначені для збирання зрізаних пагонів, розпушування та вирівнювання ґрунту на невеликих грядках і клумбах. Після закінчення роботи необхідно очистити робочу частину інструмента від залишків ґрунту. Особливості: Виготовлені з високоякісної вуглецевої сталі; Покриті порошковою емаллю для запобігання корозії та налипанню землі; Ергономічна двокомпонентна ручка добре лягає в долоню.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ Тип Граблі 5-ти зуби Матеріал Високоякісна вуглецева сталь Матеріал ручки Ударостійкий пластик (ABS), гума (TPR) ГАБАРІТНІ РОЗМІРИ Маса, кг 0.174 Розмір 32,5 см × 8,8 см × 7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Граблі штирьові |
| Кількість зубів | 5 |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Ширина робочої частини | 88 мм |
| Довжина рукоятки | 325 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 0.174 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴

