
Викрутка Fusion Ph0 х 150 мм, CrV, "anti slip", MTX (114369)
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 114369
+380 (67) 565-60-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Жало викрутки виготовлено з легованої сталі (CrV), що пройшла термообробку.
- Ергономічна трикомпонентна рукоятка antislip забезпечує зручне захоплення і ефективне обертання викрутки.
| Основні характеристики | |
| Brand | MTX |
| Форма рукоятки | пряма |
| Тип наконечника | PH0 |
| Тип | слюсарна |
| Довжина стрижня | 150 мм |
| Матеріал стрижня | Cr-V |
| Кількість компонентів в рукоятці | 3 |
| Вага | 0.043 кг |
| Параметри упаковки | |
| Тип упаковки | пластиковий підвіс |
| _Довжина в упаковці | 275 мм |
| _Ширина в упаковці | 45 мм |
| _Вистоа в упаковці | 25 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | MTX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип викрутки | Хрестоподібний |
| Матеріал ручки | Багатокомпонентний |
| Наявність індикатора | Ні |
| Довжина інструменту | 150 мм |
| Вага | 0.043 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 ₴


