Тришаровий садовий шланг для загального застосування. Зовнішній шар непрозорого жовтого кольору з жовтогарячою смугою, плетене текстильне армування, внутрішній чорний шар запобігає утворенню водоростей.Армований.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aquapuls |
| Країна виробник | Італія |
| Армований шланг | Да |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Діаметр | 12.5 (мм) |
| Кількість шарів | 3 |
| Робочий тиск | 8.0 (атм) |
| Довжина: | 20.0 (м) |
| Колір | Жовтий |
| Мінімальна робоча температура | -10.0 (град.) |
| Максимальна робоча температура | 40.0 (град.) |
| Стан | Нове |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр | 12.5 мм |
| Довжина | 20 м |
| Колір | Жовтий |
| Кількість шарів | 3 |
| Діаметр шланга (") | 1/2" |
| Робочий тиск | 8 атм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴

